Tragedia w Nowym Sączu. Na przejeździe kolejowym zginął 41-letni Rafał

Około godziny 20 na przejeździe kolejowym przy ul. Traugutta w Nowym Sączu  mężczyzna pochodzący z miejscowości Tęgoborze rzucił się pod nadjeżdżający pociąg. Zginął na miejscu. Obecnie trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora. 

wsb3

Jak poinformował w rozmowie z naszą redakcją mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, prawdopodobnie było to samobójstwo.

Pasażerowie pociągu relacji Kraków-Krynica-Zdrój relacjonują, że najpierw usłyszeli uderzenie, a później czuli, że pojazd po czymś przejeżdża. Droga przez trzy godziny była całkowicie zablokowana, a ruch pociągów wstrzymany.

Aktualizacja: 41-letni Rafał pochodzący z miejscowości Tęgoborze ostatnimi czasy wynajmował mieszkanie w Nowym Sączu. Nie wiadomo, co sprawiło, że postanowił odebrać sobie życie.  Śledczy ustalają, okoliczności tego zdarzenia.

Fot. dts24.pl/ Przemysław Głód

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.