Tragedia na DK 28. Śmiertlenie potrącił pieszego, a potem próbował ukryć zwłoki? Sprawę bada prokurator

Tragedia na DK 28. Śmiertlenie potrącił pieszego, a potem próbował ukryć zwłoki? Sprawę bada prokurator

Dzisiaj około godziny 5:30 doszło do tragicznego zdarzenia na ulicy Słowackiego w Gorlicach. 54-letni mieszkaniec jednego z gorlickich osiedli został śmiertelnie potrącony przez samochód. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. 

Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych, a jego ciało znajdowało się kilkadziesiąt metrów dalej. Nie wiadomo, dlaczego zwłoki znalazły się pod ogrodzeniem jednego z domów.

Prawdopodobnie w 54-latka wjechał samochód ciężarowy, który mógł odjechać w kierunku Nowego Sącza. Polica prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze. Zabezpieczono nagrania z pobliskiego monitoringu. Trwają poszukiwania samochodu z widocznymi śladami kolizji.

Aktualizacja:
Sprawcą śmiertelnego potrącenia jest kierowca ciężarówki. Ze wstępnych analiz monitoringu wynika, że pojazd miał śląskie tablice rejestracyjne. Śledczy prowadzą działania poszukiwawcze w dwóch powiatach. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki chciał zatrzeć ślady przestępstwa i przeniósł zwłoki. Możliwe również, że w tym procederze pomagały mu inne osoby.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.