Tragedia na DK 28. Śmiertlenie potrącił pieszego, a potem próbował ukryć zwłoki? Sprawę bada prokurator

Dzisiaj około godziny 5:30 doszło do tragicznego zdarzenia na ulicy Słowackiego w Gorlicach. 54-letni mieszkaniec jednego z gorlickich osiedli został śmiertelnie potrącony przez samochód. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. 

wsb3

Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych, a jego ciało znajdowało się kilkadziesiąt metrów dalej. Nie wiadomo, dlaczego zwłoki znalazły się pod ogrodzeniem jednego z domów.

Prawdopodobnie w 54-latka wjechał samochód ciężarowy, który mógł odjechać w kierunku Nowego Sącza. Polica prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze. Zabezpieczono nagrania z pobliskiego monitoringu. Trwają poszukiwania samochodu z widocznymi śladami kolizji.

Aktualizacja:
Sprawcą śmiertelnego potrącenia jest kierowca ciężarówki. Ze wstępnych analiz monitoringu wynika, że pojazd miał śląskie tablice rejestracyjne. Śledczy prowadzą działania poszukiwawcze w dwóch powiatach. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki chciał zatrzeć ślady przestępstwa i przeniósł zwłoki. Możliwe również, że w tym procederze pomagały mu inne osoby.

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]