Szczęśliwe losowanie! Półfinał Mistrzostw Polski będzie w Nowym Sączu

Przed tygodniem zespół młodzików SKPS Dunajec Nowy Sącz wygrał turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski. Teraz w siedzibie PZPS odbyło się losowanie organizatorów turniejów półfinałowych i Nowy Sącz okazał się tym szczęśliwym miastem.

Renault2

- Jesteśmy zadowoleni, że los nam sprzyja – mówi prezes SKPS Dunajec Nowy Sącz Arkadiusz Dylowicz. - W wyniku losowania naszemu klubowi przyznano prawo do organizowania turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski! Oczywiście to nie oznacza, że wszystko będzie z górki, ale własne ściany mogą wiele, a z takimi kibicami jakich mamy, na pewno będzie się grało lepiej.

- Warto dodać, że espół z Nowego Sącza nie przegrał jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie! - dodaje Łukasz Mężyk trener SKPS Dunajec. - Zachęcamy do przybycia i wspierania gospodarzy, młodzików prowadzonych przez Tadeusza Olszewskiego! Obecność obowiązkowa!

Program turnieju
28.04.2018 (sobota)
10.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów
12.00 TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - UKS Serbinów Biała Podlaska
16.00 MKS Andrychów - UKS Serbinów Biała Podlaska
18.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych
29.04.2018 (niedziela)
10.00 TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - MKS Andrychów
12.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - UKS Serbinów Biała Podlaska

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.