DTS poleca: Targi *Dom i otoczenie* już dziś w Nowym Sączu

DTS poleca: Targi *Dom i otoczenie* już dziś w Nowym Sączu

W ten weekend w Nowym Sączu będzie okazja poznać mnóstwo nowinek z branży budowlanej – od wyposażenia wnętrz, przez systemy grzewcze, aż po materiały budowlane. Targi „Dom i otoczenie” goszczą w naszym mieście już po raz 22.

Tegorocznym tematem wiodącym wydarzenia jest ,,Czyste powietrze dla Nowego Sącza”, dlatego na stoiskach znajdziemy szeroki wybór pieców, paliw, a także ogniwa fotowoltaiczne.

„Naszym celem jest uświadomienie mieszkańcom jak ważna jest dla naszego zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. W tym celu podczas tej edycji targów firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania” – informują organizatorzy.

Na zewnątrz zobaczyć będzie można działanie pieców i proces spalania różnorodnych paliw w praktyce.

Targi to także miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, czy materiałami budowlanymi. Wśród nich znajdą się zarówno stoiska prezentacyjne, jak i sprzedażowe.

Na wszystkich gości targów, którzy wypełnią otrzymany kupon konkursowy, czeka losowanie nagród ufundowanych przez wystawców.

Organizatorzy postanowili zadbać również o najmłodszych sądeczan. „Rodzice, którzy odwiedzą nasze targi ze swoimi dziećmi będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych”.

Targi ,,Dom i otoczenie” trwają przez dwa weekendowe dni  (21-22 kwietnia) w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu w godzinach od 10. do 17.

fot. Organizatorzy