Zastępca komendanta sądeckiej policji awansował i przenosi się do Limanowej

Pożegnanie nadkom. Tomasza Florka

Nadkomisarz Tomasz Florek I zastępca komendanta nowosądeckiej Policji objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. To decyzja Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, nadinsp. dra Krzysztofa Pobuty. Sądeccy funkcjonariusze i pracownicy podziękowali nadkomisarzowi za wspólną służbę i pogratulowali awansu.

Wręczając pamiątkową statuetkę komendant – insp. Jarosław Tokarczyk, gratulował awansu oraz zwrócił się do nadkom. Tomasza Florka m.in. takimi słowami:

– W sądeckiej Policji służyłeś od 1998 roku. Na każdy awans zasłużyłeś sobie rzetelnością, fachowością i wiedzą. Przez te wszystkie lata, kiedy razem współpracowaliśmy, zawsze mogłem na Ciebie liczyć. Serdecznie Ci gratulujemy w pełni zasłużonego awansu, życząc jednocześnie, abyś jak najszybciej objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. Życzymy Ci dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji kolejnych planów i zamierzeń. Niech służba będzie nadal dla Ciebie przyjemnością, a ludzie których spotkasz na swojej drodze darzyli Cię życzliwością i szacunkiem.

 Zawsze podchodziłem do służby z dużym zaangażowaniem i w tej komendzie zostawiłem swoje serce. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczególnie dziękuję za te ostatnie dwa lata, kiedy miałem zaszczyt współdowodzić tą jednostką – mówił nadkom Florek. –  Starałem się nie zawieść i mam nadzieję, że mi się to udało.

Nadkom. Tomasz Florek przez całą swoją dotychczasową karierę związany był z sądecką Policją. Służbę rozpoczął w 1998 roku w Wydziale Prewencji ówczesnej Komendy Rejonowej Policji w Nowym Sączu. Od 2005 roku był pełnił służbę w pionie kryminalnym sądeckiej jednostki. Był zastępcą, a od 2014 roku Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W 2018 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta, a następnie w 2019 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

Czytaj też:

Wola Marcinkowska: w stareńkiej chacie, która w każdej chwili może runąć, mieszkają dobrzy ludzie. Potrzebna pomoc!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.