Tomasz Brzeski w TVN: rodzina uczy go uśmiechu

Dziś tuż po godzinie 19. w programie Fakty na kanale TVN zobaczyć można było Tomasza Brzeskiego. Dziennikarze odwiedzili go w domu, aby sprawdzić, jak czuje się po operacji rekonstrukcji czaszki. Sportowiec wygląda coraz lepiej i stopniowo wraca do zdrowia.

wsb3

Historią sądeczanina interesuje się już cała Polska. Mężczyzna udzielił przed kamerami krótkiego wywiadu i zademonstrował z uśmiechem ile siły aktualnie posiada.

W materiale telewizyjnym zobaczyć można było sceny sprzed wypadku, a także fragmenty z rehabilitacjii. Dużym wsparciem dla mężczyzny jest jego rodzina. Żona i córki z radością obserwują jak waleczny Tomasz wraca do formy.

Tata zawsze zarażał uśmiechem. Ten uśmiech na razie nie działa u niego tak, jak kiedyś, więc staram się obudzić u niego te mięśnie, które nie działają – mówi Ewa Brzeska, najstarsza córka sportowca, która obiecała rodzinie, że nauczy tatę uśmiechu.

On widzi, że robi to dla kogoś. Nie robi tego tylko dla siebie, ale również dla nas – tłumaczy pełna optymizmu żona Tomasza, Agnieszka Brzeska.

Sportowiec w wyniku ciężkiego wypadku stracił około 30 procent kości czaszki. Obecnie jest już po operacji rekonstrukcji, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz przed nim długa i kosztowna rehabilitacja, ale mężczyzna nie poddaje się i z uporem ćwiczy, aby odzyskać siły.

Każdy kto trenuje i ma kontuzję, to wie, że to jest ciężki okres dla sportowca. Kto go przetrwa – pójdzie do przodu, na sto procent – mówi niezłomny Tomasz.

Jeśli ktoś przegapił program, można go obejrzeć TUTAJ.

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]