Tomas Oral nowym trenerem Sandecji? Obecnie trwają negocjacje

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy możliwe, że  nowym trenerem Biało-Czarnych będzie Tomas Oral, były niemiecki piłkarz, a obecnie trener. Ostatnio związany z niemieckim trzecioligowym klubem Karlsruher SC.

wsb3

Urodził się 24 kwietnia 1973. Swoją karierę trenerską rozpoczął w lipcu (2006 roku) z klubem FSV Frankfurt, w którym niegdyś grał. Jako trener był z nim związany przez trzy lata. Powrócił do niego w 2015 roku i trenował zespół jeszcze przez rok.

Po drodze związał się z klubem RB Lipsk i FC Ingolstadt. Rok temu, w grudniu  zakończył współpracę z trzecioligowym klubem niemieckim Karlsruher SC. W swojej karierze współpracował z legendarnym Felixem Magathem.

Przypomnijmy, po 10 meczach bez zwycięstwa trener Sandecji Radosław Mroczkowski został zwolniony. W spotkaniu z Wisłą Płock tymczasowo zastąpił go dotychczasowy asystent pierwszego szkoleniowca Janusz Świerad. Wprawdzie Biało- Czarni nie wygrali spotkania, ale zremisowali, co dało cenny jeden punkt.

Czy 44-letni Tomas Oral oficjalnie zostanie trenerem? Wkrótce poinformujemy. Trwają negocjacje w Niemczech, na które pojechał m.in. dyrektor sportowy Sandecji Arkadiusz Aleksander.

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.