To tylko Kiler “z liściem na głowie”. Kuba Sienkiewicz w Starym Sączu

Kuba Sienkiewicz – to nie tylko lider i założyciel kultowych Elektrycznych Gitar, ale także najsłynniejszy w Polsce lekarz – piosenkarz, tekściarz i kompozytor. Autor wielu ponadczasowych hitów: m.in; Co ty tutaj robisz, Kiler, Koniec, Człowiek z liściem na głowie, Wszystko ch…, Co powie Ryba, Jestem z miasta, Włosy, Wytrąciłaś (mnie z równowagi). Komponuje muzykę i piosenki do filmów.

Jako praktykujący lekarz Kuba Sienkiewicz koncertuje z rzadka, ale za to jego występy pamięta się długo, m.in. z powodu specyficznego poczucia humoru artysty, cenionego również w światku kabaretowym.

Jest Adiunktem w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 1995 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w chorobie Parkinsona i innych zaburzeniach ruchowych. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society.

Na deskach starosądeckiego Sokoła wystąpi 16 listopada z autorskim recitalem w duecie z gitarzystą i mandolinistą Pawłem Wąsowskim

Kuba Sienkiewicz zaprasza na koncert do Starego Sącza

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Poniedziałek, 13 listopada 2017

 

Bilety na ten koncert kosztują 45 zł i już można je nabywać w Internecie  tutaj  oraz w informacji turystycznej w Starym Sączu, Rynek 5.

W kasie w dniu koncertu (w miarę wolnych miejsc) będzie można je nabyć za dopłatą 3 zł/os.

tekst sponsorowany

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.