To najtrudniejszy moment klubu w XXI wieku. Sandecja gotowa by zatrzymać zły czas

To najtrudniejszy moment klubu w XXI wieku. Sandecja gotowa by zatrzymać zły czas

Dawid Szufryn, Sandecja

Trener Robert Kasperczyk oraz dwaj zawodnicy: Dawid Szufryn i Bruno Żołądź zjawili się na konferencji poprzedzającej inaugurację rundy wiosennej sezonu 2023/2024. Już w najbliższy weekend Sandecja podejmie w Niepołomicach ekipę Zagłębia II Lubin.

Szkoleniowiec konkretnie i rzeczowo wskazywał na poszczególne elementy, które mają złożyć się na osiągnięcie celu jakim jest utrzymanie w lidze. Wyraził zadowolenie z przygotowań i przeprowadzonych transferów (wzmocnienie każdej formacji). Wymieniał również czynniki, które mają wpłynąć na lepszą i bardziej skuteczną grę drużyny.

Zadowolenie z jakości przepracowanego czasu wyraził również Dawid Szufryn. Zawodnik „Biało-czarnych” nie ukrywał radości z faktu, że nadal może być częścią zespołu (a to wcale nie było takie pewne ze względu na kłopoty zdrowotne). Doświadczony gracz przyznał, że klub znajduje się w najtrudniejszym momencie od chwili, gdy rozpoczął swoją przygodę ze Sandecją. Miał jednak argumenty, które mają nieść optymizm. Dobrymi słowami z przedstawicielami mediów przywitał się Bruno Żołądź. Zaznaczył, że w Nowym Sączu został należycie przyjęty i chce pomóc Sandecji w osiągnięciu celu. Poniżej pełny zapis konferencji [AUDIO].

Czytaj także: Adam Małysz zaprasza do Krynicy – Zdroju na sportowe wydarzenie

Fot: Sandecja

Reklama