Adam Małysz zaprasza do Krynicy!

Adam Małysz zaprasza do Krynicy!

Adam Małysz

Już wczoraj do Krynicy-Zdroju mieli przybyć najlepsi zawodnicy z różnych zakątków globu. To właśnie na Sądecczyźnie w najbliższy weekend rozegra się rywalizacja w ramach Pucharu Świata w snowboardzie. Na wydarzenie zaprasza Adam Małysz.

Jak pisaliśmy TUTAJ, zawody rozegrają się 24 i 25 lutego na Jaworzynie Krynickiej. To pierwszy raz, kiedy Puchar Świata w snowboardzie alpejskim odbędzie się w Polsce.

Przybywajcie na miejsce, ale również oglądacie przed telewizorami ten Puchar Świata. Będzie to coś nietuzinkowego – mówi Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, w przygotowanym z tej okazji nagraniu.

Jak zaznacza, Polski Związek Narciarski ma doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń w związku z zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbywają się w naszym kraju.

Mam nadzieję, że to doświadczenie da nam to, że ten Puchar Świata pozostanie w kalendarzu FIS-u (red. Międzynarodowa Federacja Narciarska i Snowboardowa) i będzie organizowany co roku w Polsce – zaznacza Adam Małysz.

Poniżej można zobaczyć nagranie w całości.

film: Polski Związek Narciarski – YouTube

Reklama