To już pewne! Otwarcie basenu nad Łubinką w najbliższą sobotę!

To już pewne! Otwarcie basenu nad Łubinką w najbliższą sobotę!

Nad Łubinką wszystko gotowe. Na ostatni guzik dopięto prace remontowo-budowlane oraz przygotowania do wielkiego otwarcia. Po ośmiu latach w ciepłe dni miejsce znów będzie dostępne dla sądeczan. Na sobotę (1 sierpnia) na godz 9:30 szykujcie stroje kąpielowe, ręczniki plażowe i kapelusze! 

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy, że termin otwarcia basenu zapowiedziany przez prezydenta Ludomira Handzla jest zagrożony. Powodem była oczywiście trudna sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie.

– Analizujemy możliwość otwarcia basenu nad Łubinką. Jeżeli zdecydujemy się go otworzyć będziemy musieli zachować szczególne rygory sanitarne, w uzgodnieniu z nowosądeckim sanepidem– mówił podczas spotkania z mediami prezydent Ludomir Handzel

Dziś jednak opublikowano oficjalne zaproszenie na wielkie otwarcie.

Już w najbliższą sobotę: 1 sierpnia 2020 o godz. 10. nastąpi oficjalne otwarcie Basenu Nad Łubinką przez Prezydenta Ludomira Handzela. Dla posiadaczy Karty Nowosądeczanina wstęp w tym dniu na pierwsze dwie godziny –  za symboliczny jeden grosz. Bramy obiektu zostaną otwarte o 9.30 ! Oczywiście jak zwykle dla wszystkich darmowe lody od firmy Koral oraz woda mineralna i soki Cappy od Coca-Cola- czytamy w komunikacie
Jak poinformowano, niestety ze względu na wymagania sanitarne ilość osób, które będą mogły wejść na teren obiektu, będzie ograniczona. Zgodnie z podaną przez prezydenta w połowie lipca informacją jednorazowo na basen będzie mogło wejść 300 użytkowników.

Czytaj też: 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama