To idzie młodość. Manifestacja w słusznej sprawie

Dobra, wracamy z egzotycznych plaż na Ziemię. I chociaż najmodniejszy obecnie kierunek to Mars, my najpewniej czujemy się w Nowym Sączu na Jagiellońskiej. Swojskie klimaty.

Zatem na koniec sądeckie celebrytki z pierwszego szeregu! Kwiat socjalistycznej młodzieży. Ależ pięknie maszerują piękne panie alejami Wolności. I zapewne w słusznej sprawie maszerują. Żadnych błyskawic na szturmówkach, żadnych wrogich okrzyków. Obrazek sielankowy. Gdyby istniały telefony komórkowe, a nie zwykłe lustrzanki, z pewnością nasze panie ciupnęłyby sobie selfika i natychmiast wrzuciłyby na fejsa. A my byśmy lajkowali aż miło.

To dopiero byłby powód do szpanu. Maszerować w pierwszym szeregu majowego pochodu, to coś dużo więcej niż kopnąć się na banalny Zanzibar po zimową opaleniznę. Maszerować w pierwszym szeregu to również niepowtarzalna okazja, by zaprezentować modny tej wiosny żakiet, nowe buty, torebkę albo chociaż apaszkę. Mnóstwo powodów, by rozruszać konto na Instagramie. A jeszcze ten facet z wąsem patrzący śmiało w przyszłość ponad głowami tłumu. Przecież to idealny motyw ścianki zdjęciowej. Każdy chciałby sobie pstryknąć z nim słitfocie. A potem do łagru za wykorzystywanie wizerunku wodza.

Więcej Brukowcowych wiadomości w DTS Sądeczanka:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.