Tłumy bawiły się w Łososinie Dolnej – dopisała pogoda i publiczność

Wczoraj w Łososinie Dolnej hucznie obchodzono Święto Kwitnących Sadów. Od wielu lat pogoda nie dopisywała, a w tym roku udała się wyjątkowo. Liczne atrakcje przyciągnęły tłumy, które bawiły się do późnej nocy. 

wsb3

Koncerty, kabarety, pokazy taneczne, rekonstrukcje historyczne, fajerwerki i wspaniałe gwiazdy… Z okazji jubileuszu XXV- lecia festynu organizatorzy zapewnili wszystkim gościom doskonałą zabawę. Obchody rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą, po której odbył się przemarsz na lotnisko, gdzie wójt Stanisław Golonka powitał wszystkich gości oficjalnie otwierając imprezę.

Na scenie prezentowały swoje umiejętności dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia przy Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej, Parafialno – Gminna Orkiestra Dęta oraz przedszkolaki. Festyn inaugurował również sezon lotniczy, nie zabrakło więc pokazów lotniczych akrobacji, które zachwyciły gości.

Dawkę dobrego humoru dostarczył kabaret Kopydłowo, po którym na scenie wystąpił Michał Szczygieł – finalista telewizyjnego talent show The Voice of Poland.

Zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia był koncert zespołu Zakopower, po którym na szczęście nikt nie wracał boso. Zabrzmiały wszystkie największe hity jak: Kiebyś Ty, Galop, Bóg wie gdzie, Boso i Było minęło. Publiczność domagała się oczywiście bisu, więc na koniec zespół wykonał cover utwór Marka Grechuty W dzikie wino zaplątani.

Po koncercie niebo nad Łososiną Dolną rozbłysnęło milionem barw za sprawą przygotowanego specjalnie na tę okazję pokazu pirotechnicznego, a potem do północy zabawiał wszystkich zespół Luz Muz.

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]