Izabela Szafrańska na muzycznym ringu The Voice of Poland pokazała co potrafi!

Wczoraj mieliśmy okazję usłyszeć na żywo Izabelę Szafrańską, podczas koncertu w Nowym Sączu. Dziś natomiast 25-latka podbiła muzyczny ring programu The Voice of Poland. Przed chwilą mogliśmy śledzić na ekranach telewizorów jej zwycięstwo w wokalnej bitwie.

wsb3

Mieszkanka Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna) zmierzyła się z Tobiaszem Fejdaszem. Wspólnie wykonali utwór Lady Antebellum pt. ,,Need You Now". Zarówno Sądeczanka, jak i jej przeciwnik należą do drużyny Michała Szpaka i to on musiał zdecydować, kogo chce pozostawić w programie.

Tak jak podczas przesłuchań w ciemno, tak i teraz Iza zachwyciła jury oraz publiczność. Chyba nikt nie miał wątpliwości, że to ona zwycięży w wokalnym pojedynku, bo jej głos od początku dominował w duecie z Tobiaszem.

- To jest strasznie trudny wybór - mowił Michał Szpak. - Iza na początku miałaś taki moment zawahania, ale mimo wszystko chciałbym iść z tobą dalej.

Tym samym Lipniczanka wygrała bitwę i dostała się do kolejnego etapu show.

Izabeli gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej części programu.

 

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.