The Voice Kids: Karolina Szczurowska już jutro stoczy bitwę o finał

Karolina Szczurowska już podbiła serca wielu sądeczan. Dziewczyna ma świetny głos, a nagranie z jej przesłuchania w ciemno ma w Internecie kilkaset tysięcy odsłon. Chyba każdy z niecierpliwością czeka na jutrzejszy odcinek programu muzycznego The Voice Kids, bo to właśnie w nim okaże się, czy nastolatka pokona rywali i dostanie się do finału telewizyjnego show.

W sobotę o godzinie 20:05 zasiądźcie przed telewizorami i trzymajcie mocno kciuki. Rozpocznie się wtedy rywalizacja drużyny Dawida Kwiatkowskiego, a wśród jego podopiecznych pojawi się “nasza” nastoletnia gwiazda. Karolina stanie do wokalnej bitwy o miejsce w finale.

Dziewczyna mieszka w Przenoszy w gminie Dobra na Limanowszczyźnie. Cała jej rodzina jest umuzykalniona, dziadek jest organistą, a większość bliskich Karoliny należy do zespołów regionalnych. Nastolatka zaczęła przygodę ze śpiewaniem jako 3,5-letnia dziewczynka.

Obecnie nie tylko szlifuje swój talent muzyczny, ale i mocno przykłada się do nauki. Jest w trzeciej klasie gimnazjum i chciałaby kontynuować edukację w Krakowie. Marzy o tym, żeby w przyszłości zostać “śpiewającym lekarzem”. Pasją Karoliny jest biologia. Dziewczyna wzięła udział w olimpiadzie biologicznej i udało się jej dostać do następnego etapu. Jeśli dobrze napisze kolejny test, będzie mogła dostać się do każdego liceum, jakie wybierze.

15-latka gra na wielu instrumentach, a także pisze własne piosenki. W wywiadzie dla Małopolskiej Telewizji Regionalnej MTV 24, Karolina zdradza, że niedługo w sieci ukaże się jej pierwszy własny teledysk. Piosenka stworzona przez dziewczynę nosi tytuł “Uwierz mi” i opowiada o miłości.

–  Piszę to co czuję. Czasem mam takie natchnienie, wenę, że zaczynam pisać wszystko na kartce, a później to składam w tekst, tworzę melodię – wyznała przed kamerą Karolina. Czekamy z niecierpliwością na teledysk!

Poniżej zobaczyć możecie zapowiedź jutrzejszego odcinka programu The Voice Kids z udziałem Karoliny Szczurowskiej. A nastolatce życzymy powodzenia!

ilustracja: zrzut ekranu TVP2; “The Voice Kids”

Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.