Michał Szczygieł trzeci w finale programu The Voice of Poland

Sądeczanin Michał Szczygieł ostatecznie zajął trzecie miejsce w finale The Voice of Poland. 18- latek z Nowej Wsi swoją przygodę z programem zaczął przypadkowo, a zaszedł niemal na szczyt.

wsb3

-Ty jesteś dla mnie największą niespodzianką tego programu- mówiła Maria Sadowska. Przyznała, że nie pamiętała nastolatka z odcinka castingowego, ale po  wykonaniu ,,Dni, których nie znamy" Marka Grechuty wszystko się zmieniło.

-Masz niesamowite blue nuty, fantastyczny feeling, ale co więcej, w ciągu tych czterech odcinków na żywo zmieniłeś się, a twój singiel jest odzwierciedleniem tego - dodała.

Dzisiaj swoją walkę o tytuł rozpoczął piosenką ,,Two Princes"  autorstwa Spin Doctors . Potem wraz ze swoim trenerem muzycznym - Andrzejem Piasecznym rozgrzał publiczność do czerwoności  kolejnym wykonaniem hitu „Da Ya Think I’m Sexy?”. Zakwalifikował się do trójki finalistów i zaśpiewał utwór ,,Bóg" z repertuaru T- Love, która była jego ostatnim wykonaniem na scenie The Voice of Poland.

Michał Szpak podkreślił, iż uwielbia sposób interpretowania piosenek przez nastolatka i trzyma za niego kciuki.

-Ty z mężczyzny, który nam pokazał  zacięcie reagge, zrobiłeś coś, czego nikt by się nie spodziewał. Ty zacząłeś śpiewać w tym programie i rozwinąłeś się niesamowicie na oczach milionach widzów - podsumował.

-Jest Michał, jest impreza- dodał Baron z grupy Afromental.

-Życzę Ci żebyś wykorzystał swoją ogromną szansę, którą teraz masz. To jest początek Michała Szczygła!- skwitowała Maria Sadowska.

O zmaganiach nastolatka w programie pisaliśmy tutaj

Poniżej singiel Michała.

Ostatecznie program wygrała Marta Gałuszewska, która oprócz tytułu najlepszego głosu w Polsce, otrzymała 50 tysięcy złotych oraz kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Łukasz Łyczkowski zajął drugie miejsce, ale od radia Eska dostał 100 000 zł na rozwój kariery muzycznej.

Film: The Voice of Poland

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.