Sądeczanka Wiktoria Tracz w The Voice Kids [film]

Wiktoria uczyła się w klasie skrzypiec, ale jej pasją jest przede wszystkim śpiewanie. Wyśpiewała już ponad 130 nagród na międzynarodowych oraz krajowych konkursach i festiwalach. Reprezentowała Polskę m.in. w Danii, Włoszech, Niemczech, Bułgarii, Gruzji, Malcie, Słowenii, Macedonii, Białorusi i Wielkiej Brytanii.

Sądeczanka może się już pochwalić nawet własnymi utworami

Współpracuję z jednym z najlepszych polskich tekściarzy – Krzysztofem Dzikowskim, który napisał dla mnie kilka piosenek, m.in.: ,,Zimowy Bal” , ,,Naście Lat”, a muzykę skomponował Marek Yan Kisieliński – mówi Wiktoria.

Obecnie nastolatka szlifuje talent w artystycznej szkole The BRIT School w Londynie, której absolwentkami były takie gwiazdy jak Adele, Katie Melua i Amy Winehouse.

Tym razem Wiktoria postanowiła spróbować swych sił w muzycznym show telewizyjnym dla dzieci i młodzieży. Jak przyznaje, zawsze marzyła o występie w takim programie.

– Moją przygodę z programem The Voice Kids zaczęłam 8 lipca, kiedy poszłam na precasting. Była to dla mnie wielka przygoda oraz wielkie emocje, gdyż pojechałam przeziębiona, zastanawiając się jaką piosenkę zaśpiewać. Jednak moja niedyspozycja nie przeszkodziła mi stanąć na wysokości zadania – zdradza sądeczanka.

Wiktorii Tracz kibicować będziemy już w sobotę o godz. 20:05. (TVP 2)

A próbkę jej talentu możecie zobaczyć poniżej…

fot. screen Instagram

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.