THE ROLLING STONES W KINIE HELIOS! Mamy bilety!

THE ROLLING STONES W KINIE HELIOS! Mamy bilety!

The Rolling Stones Sweet Summer Sun – Hyde Park Live 21 października tylko w Helios na Scenie!

Oto szansa dla CIEBIE na wejściówkę do Kina Helios na

THE ROLLING STONES: Sweet Summer Sun Hyde Park Live

START: 21.10.2023, godz. 20.00

Opis wydarzenia

Jeden z najbardziej legendarnych zespołów w historii Rocka! Świętuj razem z nami wydanie najnowszego albumu grupy oglądając i bawiąc się wspólnie podczas projekcji jednego z najlepszych nagrań koncertowych w historii!

Ponad 100 000 fanów nie może się mylić – właśnie tyle osób oglądało na żywo koncert legendarnej kapeli The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku chłopaki wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rockendrolowym pazurem.

Widzowie usłyszą hit za hitem oraz zobaczą grupę w najlepszej formie. W dwóch piosenkach zespół wspomaga Mick Taylor, były gitarzysta składu. The Rolling Stones najlepiej czują się w domu i to widać oraz słychać.

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim podziel się swoim ulubionym numerem The Rolling Stones.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 20 października) do godz. 12.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!