Tenis ziemny. Drugi Fibak? Kolejny sukces Jeża!

Po wielkim sukcesie Wiktora Jeża, reprezentanta STT Fakro Nowy Sącz na Mistrzostwach Polski do lat 10, na których sądeczanin sięgnął po dwa wicemistrzostwa, przyszła pora na kolejny.

Tym razem Jeż stanął na podium turnieju do lat 12 – OTK Fakro Cup. Na kortach w Muszynie odbył się Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny do lat 12. Wiktor pierwszą rundę przeszedł jak burza pokonując zawodnika Sport Klubu Kryspinów Antoniego Kasperskiego 6:1, 6:0.

Czytaj również: Piłkarz Sandecji z kolejnym powołaniem do reprezentacji Polski!

W ćwierćfinale Wiktor Jeż zmierzył się z innym zawodnikiem STT Fakro Marcinem Porębą. Po bardzo dobrym meczu obu zawodników Wiktor zwyciężył 7:5, 6:3.

W półfinale turnieju Jeż spotkał się z turniejową „jedynką”, czyli Karolem Załogą (Pabianice Klub Tenisowy). I tym razem Jeż był nie do zatrzymania zwyciężając 6:0, 6:2 pokonując przy tym w jak dobrej formie jest obecnie jeden z najlepszych zawodników w Polsce.

W finale zawodów Wiktor Jeż spotkał się z Janem Wygoną (KS Grzegórzecki Kraków). Zwycięzcą został Jan Wygona, który pokonał sądeczanina 6:2, 6:1.

W turnieju deblowym Wiktor Jeż (STT Fakro) w parze z Juliuszem Stańczyk (Akademia Tenisowa Masters Łódź) zajęli drugie miejsce. Trenerem naszego zdolnego tenisisty jest Piotr Kwaśniewski.