Sądeczanka Mistrzynią Świata w kickboxingu!

Sądeczanka Mistrzynią Świata w kickboxingu!

18-letnia sądeczanka Gabriela Migda – Mistrzynią Świata w kickboxingu! Podczas odbywających się w Włoszech Mistrzostw Świata Kadetów i Juniorów sądeczanka walcząca w kategorii do 52 kg w wersji full contact pokonała w finałowym pojedynku reprezentantkę Turcji.

Gabriela trenuje w Akademickim KS Evan Nowy Sącz pod okiem Krzysztofa Bulandy. W ubiegłym tygodniu można było jej kibicować podczas jej pierwszej w karierze walki w gali zawodowej. W Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej zmierzyła się ze słowacką zawodniczką Barborą Mayerovą. 4-rundowa walka została zakontraktowana jako sparing i zakończyła się remisem. Warto zaznaczyć, że przeciwniczka Gabrieli nie zachowała limitu wagowego i różnica między paniami wynosiła ok.4 kilogramy. Sądeczanka była najmłodszą Polką, która wzięła udział w bokserskiej walce zawodowej.

Mistrzyni rozpoczęła właśnie studia psychologiczne w nowąsądeckiej Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Uczelnia jest jednym z jej sponsorów. Prócz WSB – NLU utalentowaną przyszłą panią psycholog wpierają m.in. Muszynianka i Piwniczanka.

Zdjęcia ze zbiorów:

KS ” Akademicki Evan” Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama