Mateusz Ziółko wyśpiewał dla Sądeckiego Hospicjum 100 tysięcy złotówek!

100 tysięcy złotych –  tyle warte jest zwycięstwo w telewizyjnym show Polsatu „Twoja Twarz brzmi znajomo” . Wywalczył je wczoraj znakomitym głosem i niebywałym talentem aktorskim Mateusz Ziółko związany z Sądecczyzną poprzez wybrankę swego serca – Mariannę Sokołowską,  która w 2009 roku zdobyła koronę Miss Ziemi Sądeckiej.

Mateusz Ziółko zdecydował, że główna nagroda, którą zdobył, powinna trafić do rodzinnego miasta żony – a konkretnie – do Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

Nawet nie możecie sobie wyobrazić, jak jesteśmy wdzięczni. Panie Mateuszu, dziękujemy! Oby zdrowie i pomyślność Pana nie opuszczały, a talent niech rozkwita!” – podziękowali gospodarze hospicjum tuż po ogłoszeniu wygranej i decyzji wokalisty.

W finale programu śpiewał  piosenkę „A natural woman” Arethy Franklin.

Jego konkurentami byli  Ada Kalska, Rafał Szatan i Marek Molak. W jednym z poprzednich odcinków Ziółko wzruszył jurorów i publiczność występem, w którym wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego.

Obie kreacje możecie obejrzeć poniżej:

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.