Tęgoborze: pożegnają Adama

12 października rodzina i przyjaciele pożegnają Adama Koncewicza, 17-latka, który tragicznie zginął podczas samotnej wycieczki w Pieniny. 

Poszukiwania nastolatka, ucznia I LO w Nowym Sączu trwały od 29 września. Włączyło się w nie mnóstwo sądeczan. Gdy okazało się, że chłopak był widziany w Krościenku, w akcję zaangażowane zostało Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ciało Adama odnaleziono pod Sokolicą. Zginął w wyniku upadku z dużej wysokości.

„Adama zawsze ciągnęło w góry. Wtedy nie potrzebował towarzystwa, najbardziej lubił być sam na sam z przyrodą. Wyruszył samotnie na szlak. Niestety tragiczny wypadek sprawił, że Adam już z tej wyprawy nie wrócił. Ufamy, że Adam jest już w ramionach Boga Ojca w Niebie. Ciało naszego syna spocznie na cmentarzu w Tęgoborzu po Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 14.30” – napisali bliscy zmarłego.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.