Przełom w poszukiwaniach: zaginiony Adam był widziany w Krościenku nad Dunajcem

Pojawił się nowy trop w sprawie zaginionego Adama Koncewicza. Jak się okazuje, w dniu zaginięcia, czyli 29 września, 17 latek widziany był  w Krościenku nad Dunajcem, gdy około godziny 10.40 wysiadał z autobusu w centrum miasta.

Być może poszedł w góry, pojechał do sąsiadujących z Krościenkiem miejscowości, może też przebywać w jednym z tamtejszych pensjonatów – mówi asp. dr Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Każdy kto widział 17-letniego Adama Koncewicza w Krościenku nad Dunajcem, na górskim szlaku czy w pobliskich miejscowościach, proszony jest o pilny kontakt z sądecką jednostką policji – dodaje Iwona Grzebyk – Dulak.

Adam Koncewicz ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała,  jasne włosy (niekiedy uczesane na czoło) oraz jasne oczy. 

W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego należy przekazywać policjantom prowadzących sprawę. Numery telefonów:  (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.

W poszukiwaniach można również pomóc rozwieszając plakat, który przygotowali bliscy Adama. KLIK

 fot. Komenda Miejska Policji Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.