Najlepszy kierowca sądeckiego MPK: Janusz Przychocki

Ponad tysiąc głosów zadowolonych sądeczan zagwarantowało Januszowi Przychockiemu  zwycięstwo w konkursie „Najlepszy kierowca komunikacji miejskiej 2017 roku”. To już czwarta edycja tego plebiscytu, który cieszy się wśród mieszkańców miasta sporym powodzeniem. Dzisiaj w sądeckim ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień 10 kierowcom.

To przez pryzmat was, kierowcy oceniane jest całe przedsiębiorstwo – mówi prezydent Ryszard Nowak. – To wy jesteście jego wizytówką, bo to wy przede wszystkim macie bezpośredni kontakt z mieszkańcami, którzy korzystają usług z komunikacji miejskiej. Coraz wyższa ocena waszych usług świadczy, że leży wam na serce zarówno dobro firmy, jak i zadowolenie samych klientów.

Zadowolenie i bezpieczeństwo pasażerów to na pewno priorytet dla zwycięzcy tegorocznego plebiscytu Janusza Przychockiego.

– Jestem zaszczycony, nie spodziewałem się, że zajmę pierwsze miejsce – mówi  wzruszony zwycięzca.  Pracuje  kilkanaście lat jako kierowca zawodowy, w tym w samym MPK od 6 lat. To praca dla mnie, bo po prostu lubię wozić ludzi.

Janusz Przychocki. obsługujący najczęściej linie “7” i “23”, ma swój patent na sukces.

-Ważne jest aby jeździć płynnie, być miłym i uczynnym. Nic przecież nie kosztuje zaczekanie na kogoś na przystanku. Trzeba też mieć sporo cierpliwości, bo ludzie są różni i różnie się zachowują. Ale nie ma się czym przejmować, trzeba po prostu wykonywać swoją pracę.

Drugie miejsce w plebiscycie  zajął Bogusław Golonka, a trzecie Zbigniew Gabryś. Przyznano także 7 wyróżnień, zaś  dwa  z nich otrzymały panie.

Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą było głosowanie pasażerów, drugą etap finałowy przeprowadzony przy w współpracy z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. 10 finalistów rywalizowało w teście wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego oraz praktycznych zadaniach na placu manewrowym. Oceniano również umiejętności udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ekologicznej i ekonomicznej jazdy.

Laureaci konkursu na najlepszego kierowcę MPK w Nowym Sączu 2017 

1.miejsce – Janusz Przychocki
2. miejsce – Bogusław Golonka
3. miejsce – Zbigniew Gabryś  

Wyróżnienia:
– Kazimierz Ciągło
– Ewa Kos
– Roman Jacak
– Adam Mróz
– Leszek Gadzina
– Karolina Centranowska
– Bogusław Oleksy

fot. Tatiana Biela

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.