Targi edukacyjne w Nowym Sączu. Musisz tu być!

Targi edukacyjne w Nowym Sączu. Musisz tu być!

targi edukacja kariera przyszłość

12 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 36 słowo „edukacja” będzie odmieniane przez wszystkie przypadki. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie adresowane do uczniów kończących szkoły podstawowe, uczniów szkół średnich i wszystkich młodych osób, które planują swoją ścieżkę kariery.

Targi będą świetną okazją do zapoznania się z ofertami szkół średnich i uczelni wyższych. Będzie też możliwość, by porozmawiać nie tylko o proponowanych ścieżkach edukacyjnych, ale też o kompetencjach wymaganych na rynku pracy, o zdrowiu fizycznym, psychicznym czy szeroko pojętym bezpieczeństwie w sieci. Targi to także okazja do poznania oferty staży, praktyk czy dodatkowych zajęć, które są nieodzownym elementem kształtowania kariery.

Wśród wystawców zaprezentują się m.in.: Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University, Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Uniwersytet Ignatianum, Politechnika Krakowska, Akademia Tarnowska, Akademia WSB Kraków, Dąbrowa Górnicza, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytet Rolniczy Kraków, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach, filia w Bochni, Praktyk Branżowa Szkoła I Stopnia, Akademia Śląska, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej, Zespół Szkół Społecznych SPLOT oraz wiele innych.

„Edukacja, kariera, przyszłość“ – to hasła przewodnie tegorocznych targów edukacyjnych. 12 kwietnia, w godz. 8-18. MOSiR w Nowym Sączu. Młody człowieku, koniecznie musisz tu zajrzeć!

Organizatorem targów jest Wydawnictwo Dobre. Patronat medialny nad wydzrzeniem sprawuje dts24.pl oraz Dobry Tygodnik Sądecki.

Jeśli nie udało nam się dotrzeć do Państwa z ofertą targów edukacyjnych, zapraszamy do kontaktu: tel. 785 340 410, [email protected],  mamy ostatnie wolne miejsca.

 


Partner Strategiczny

WSB - NLU
Partner Wspierający


Partnerzy Targów

Akademia WSB Kraków fakro

 

targi edukacyjne 2024

 

Przeczytaj również:

W krakowskim Kinie Kijów odbyła się premiera „Białej Odwagi” z Filipem Pławiakiem

Reklama