Tak zmieni się basen nad Łubinką jeszcze w tym roku. Sprawdź kiedy!

To bardzo dobra informacja dla wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic: jeszcze w tym roku będzie można korzystać z dobrodziejstwa otwartego basenu nad Łubinką. Obiekt przejdzie totalną metamorfozę. Jak zapewnia prezes firmy Erbet, z którą dziś miasto podpisało umowę, od 30 lat nie zadrzyło się im nie dotrzymać terminu realizacji. Jeśli tak będzie również w tym przypadku, na pierwszą kąpiel będzie można liczyć w połowie lipca 2020 roku.

-W wyniku postępowania przetargowego generalnym wykonawcą tej inwestycji będzie sądecka firma Erbet - znany i bardzo dobry wykonawca (...) Będzie tam strefa dla osób dobrze pływających, dla małych dzieci i osób starszych, wody plac zabaw, część gastronomiczna, szatnie i duża trawiasta plaża - mówił prezydent Ludomir Handzel.

Jak poinformowali przedstawiciele głównego wykonawcy, basen będzie niecką żelbetową wyłożoną membraną PCV. Do robót budowlanych firma ma przystąpić od razu.

- Już wykonywaliśmy w naszej historii inne baseny w takiej samej technologii i konstrukcji, dlatego jesteśmy przekonani, że ustalonego terminu uda się dotrzymać. Firma Erbet od 30 lat ani raz nie spóźniła się o nawet jeden dzień z żadną inwestycją. Dlaczego teraz miałoby być inaczej? - mówił prezes firmy Erbet Tomasz Ćwikowski.

Jak zapowiedział prezydent, dla wszystkich posiadaczy Karty Nowosądeczanina przygotowywana jest specjalna niespodzianka.

Czytaj też:

Jeszcze w tym roku basen nad Łubinką przejdzie metamorfozę

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.