W Krynicy - Zdroju dwie muzyczne uczty! W piątek - z Cleo, w sobotę - z Kultem

W ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury w tym tygodniu dwie muzyczne uczty: w piątek koncertuje Cleo - a w sobotę - Kazik Staszewski z zespołem Kult.
 
Cleo to piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórze gospel „Soul Connection” oraz w duecie „Dwie Asie”. Przełomem w jej karierze stała się współpraca z producentem muzycznym Donatanem, wspólnie z którym w 2013 roku wydali utwór „My Słowianie”. Piosenka okazała się hitem, a już rok później Cleo wykonała go na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. W listopadzie 2014 roku artystka wydała debiutancką płytę pod tytułem „Hiper/Chimera”. Krążek pokrył się potrójną platyną. W 2016 roku ukazał się drugi album Cleo - „Bastet”, a 2 lata później ukazały się kolejne hity: „Łowcy gwiazd” oraz „Eva”.
 
Kult to zespół obecny na polskiej scenie od 38 lat. Mocne teksty Kazika Staszewskiego, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, instrumentów dętych i klawiszowych - to wszystko sprawia, że są jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych polskich grup. Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, a także uznanie krytyków i rzeszy fanów.
 
Bilety na wydarzenia można kupić online - na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/krynica-zrodlem-kultury/ oraz przed koncertem, w Pijalni Głównej. Oba koncerty rozpoczynają się o godzinie 19:00.


Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncerty. Aby zapewnić sobie szansę na otrzymanie w upominku jednego z nich, znajdź post z informacją o koncertach na naszym profilu na FB i w komentarzu napisz odpowiedzi na pytania: na który koncert chcesz iść, z kim i dlaczego 😉
Dziś do godz 22. rozstrzygniemy zabawę i wyłonimy zwycięzców.
HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.