Tajemnicza śmierć rodziców z Krynicy-Zdroju

Tajemnicza śmierć rodziców z Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój, podwójna śmierć

Do tajemniczej na obecną chwilę śmierci doszło 13 września w Krynicy-Zdroju. Około godziny 16.20 córka znalazła ciała swoich rodziców. Prokuratura nie zdradza żadnych szczegółów. Czy doszło do samobójstwa rozszerzonego?

Zaniepokojona córka przyjechała do swoich rodziców, gdyż nie mogła się do nich dodzwonić. W mieszkaniu znalazła ich zwłoki. Na miejsce zostali wezwaniu funkcjonariusze krynickiej Policji, strażacy i Zespół Ratownictwa Medycznego.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie do próby samobójczej – potwierdza st. bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta  Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

W mieszkaniu był wyczuwalny gaz i strażacy mieli sprawdzić, czy przebywanie w lokalu jest bezpieczne i czy gaz ewentualnie mógłby przyczynić się w jakiś sposób do tragedii.

– Dokonano pomiarów miernikami wielogazowymi. Nie stwierdzono zagrożenia – poinformował naszą redakcję st. bryg. Paweł Motyka.

Przez wiele godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Muszynie. Ciała 58-letniej kobiety i 62- letniego mężczyzny zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych.

– Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchani zostali świadkowie. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są przedmiotem intensywnych ustaleń śledczych. Z uwagi na dobro postępowania na tym etapie nie udzielamy więcej informacji. Prokuratura Rejonowa w Muszynie prowadzi w tej sprawie śledztwo – poinformowała komisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Prokurator Rejonowy z Muszyny Rafał Gruszka również nie zdradza żadnych szczegółów. Potwierdza jedynie, iż 13 września w Krynicy-Zdroju ujawniono zwłoki kobiety i mężczyzny.

– Ze względu na dobro śledztwa nie mogę udzielać informacji – oświadczył.

Prokurator przekazał naszej redakcji, iż został powołany biegły z zakresu medycyny sądowej celem dokonania oględzin i przeprowadzenia sekcji zwłok małżeństwa. Jej wyniki dadzą ostateczną odpowiedź, co było bezpośrednią przyczyną śmierci kryniczan.

WAŻNE!

Jeśli jesteś w kryzysie emocjonalnym, życie straciło dla Ciebie sens, daj sobie pomóc i zadzwoń. Specjalnie dla Ciebie uruchomiono telefony zaufania. 
Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

telefon zaufania

Fot.arch. KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama