Szybkie rozdanie! Możesz wygrać podwójne zaproszenie do kina Helios

Jeśli nie masz planów na jutrzejszy wieczór, albo po prostu chciałbyś wybrać się z kimś do kina, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Weź udział w konkursie – możesz wygrać podwójne zaproszenie do kina Helios na film „Jak zostać gwiazdą”! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

PROT6

Seans, na który można wygrać podwójną wejściówkę, odbędzie się 3 października (sobota) o godzinie 20:15 w kinie Helios w Nowym Sączu.

„Jak zostać gwiazdą” to polska komedia obyczajowa, która dziś ma swoją premierę. Opis filmu (ze strony internetowej kina Helios):

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Brzmi zachęcająco? Zatem pozostaje nam już tylko wyjaśnić, jak zdobyć podwójne zaproszenie na film „Jak zostać gwiazdą”.

Pod postem konkursowym na naszym fanpage’u na Facebooku należy odpowiedzieć w komentarzu na następujące pytanie (i uzasadnić odpowiedź!): czy chciałbyś być sławny?/czy chciałabyś być sławna?

Osobę, która według nas odpowie najciekawiej, nagrodzimy podwójną wejściówką na seans. Na odpowiedzi czekamy do dziś (2 października) do godziny 22:00. Wygrywa tylko jedna osoba! Do zwycięzcy odezwiemy się w wiadomości prywatnej.

fot. ilustr. pixabay.com

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]