Szybkie rozdanie! Możesz wygrać podwójne zaproszenie do kina Helios

Szybkie rozdanie! Możesz wygrać podwójne zaproszenie do kina Helios

Jeśli nie masz planów na jutrzejszy wieczór, albo po prostu chciałbyś wybrać się z kimś do kina, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Weź udział w konkursie – możesz wygrać podwójne zaproszenie do kina Helios na film „Jak zostać gwiazdą”! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Seans, na który można wygrać podwójną wejściówkę, odbędzie się 3 października (sobota) o godzinie 20:15 w kinie Helios w Nowym Sączu.

„Jak zostać gwiazdą” to polska komedia obyczajowa, która dziś ma swoją premierę. Opis filmu (ze strony internetowej kina Helios):

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Brzmi zachęcająco? Zatem pozostaje nam już tylko wyjaśnić, jak zdobyć podwójne zaproszenie na film „Jak zostać gwiazdą”.

Pod postem konkursowym na naszym fanpage’u na Facebooku należy odpowiedzieć w komentarzu na następujące pytanie (i uzasadnić odpowiedź!): czy chciałbyś być sławny?/czy chciałabyś być sławna?

Osobę, która według nas odpowie najciekawiej, nagrodzimy podwójną wejściówką na seans. Na odpowiedzi czekamy do dziś (2 października) do godziny 22:00. Wygrywa tylko jedna osoba! Do zwycięzcy odezwiemy się w wiadomości prywatnej.

fot. ilustr. pixabay.com