Szukam miłości, czyli nowa muzyczna propozycja Izabeli Szafrańskiej

Izabela Szafrańska w swojej kolejnej muzycznej odsłonie ,,szuka miłości”. Artystka z Sądecczyzny zaprezentowała światu swój najnowszy utwór wraz z klimatycznym klipem.

– Nie powinniśmy uzależniać swojej wartości i swojego szczęścia od innych osób. Przytulmy swoje wewnętrzne dziecko, odnajdźmy w sobie spokój i harmonię. My jesteśmy nieskończonym źródłem miłości – przekonuje Izabela Szafrańska, informując o premierze najnowszego utworu.

Słowa do utworu ,,Szukam miłości” napisała Iza. Muzyką zajął się natomiast Marcin Partyka. Jak zaznacza wokalistka, piosenka łączy elementy różnych gatunków muzycznych, jak: indie, pop, folk, poezja śpiewana.

Klip miał dziś swoją premierę w serwisie YouTube i już zebrał sporo ,,lajków”. W spokojnym, klimatycznym jak i sama piosenka teledysku możemy zobaczyć ubraną na biało artystkę oraz małą dziewczynkę w otoczeniu natury: drzew, łąk i zwierząt.

,,Piękny kawałek, bardzo klimatyczny teledysk”, ,,Cudowny wokal. Super piosenka i teledysk. Powodzenia” – komentują internauci.

fot. okładka singla, screen klipu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.