Chłopiec na czterokołowym rowerku jechał prosto pod samochód

Dziś na profilu ,,Sądeckie Drogi" na Facebooku pojawiło się szokujące nagranie z Łącka. Widać na nim, jak kilkuletni chłopiec jedzie na rowerku główną drogą wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód. Dzięki przytomności pani Zuzanny, kierującej pojazdem, nie doszło do tragedii.

PROTEUSSMARZ

Do zdarzenia doszło w sobotę (21 kwietnia) tuż przed godziną 16 na Drodze Wojewódzkiej nr 969 w Łącku. Choć chłopczyk poruszał się na rowerku z dodatkowymi, bocznymi kółkami, w pobliżu nie było żadnego opiekuna.

- Dziecko na rowerku wyjechało na mój pas. Dałam awaryjne i otworzyłam drzwi, machając, aby nikt nie jechał - relacjonuje kobieta. Mimo wszystko, jakiś pojazd ominął jej samochód.

- Wprowadziłam dzieciaka na chodnik, a dalej zajęła się nim obca kobieta, która jechała za mną autem (jako pasażer) - dodaje pani Zuzanna.

Nagranie udostępniamy ku przestrodze rodziców oraz kierowców.

Zuzanna, Droga Wojewódzka 969 - Łącko

Dobrze że sytuacja była pod kontrolą. Ku przestrodze, rodzice pilnujcie swoje pociechy, może dojść do tragedii. Opis autorki: "21.04.2018 Łącko- Dziecko na rowerku wyjechało na mój Pas. Dałam awaryjne i otworzyłam drzwi machając aby nikt nie jechał. A jednak mnie jakiś gościu ominął. Wprowadziłam dzieciaka na chodnik a dalej zajęła się nim obca kobieta która jechała za mną autem (jako pasażer)."~Zuzanna, Droga Wojewódzka 969 - ŁąckoZapraszamy do wysyłania nagrań z naszych sądeckich dróg poprzez Messengera lub na adres sadeckie.drogi@interia.plPozdrawiamy zespół Sądeckie Drogi 😉

Opublikowany przez Sądeckie Drogi 27 kwietnia 2018

źródło: Sądeckie Drogi

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.