Sandecja może dokonać tego, co wydawało się niemożliwe!

Sandecja może dokonać tego, co wydawało się niemożliwe!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotę o godz. 18 w Szczecinie zagrają z tamtejszą Pogonią.

Beniaminek z miasta nad Dunajcem nadal jest ostatni w tabeli, ale po ostatniej wygranej nad Arką Gdynia 3:1, wkrótce może się to zmienić. Wielu obserwatorów skreśliło już „biało-czarnych”, niewielu spodziewało się glorii nad Arką. A jednak stało się!

Teraz najlepszym rozwiązaniem dla podopiecznych trenera Kazimierza Moskala byłoby zwycięstwo w Zachodniopomorskiem. Zakładając, że punkty straciłaby Bruk-Bet Termalica Nieciecza („Słoniki” w niedzielę zagrają w Krakowie z Cracovią), zaś Piast Gliwice przegrał ze wspomnianą Arką w Gdyni (gra dziś o godz. 18) sądeczanie mogliby zrównać się punktami z czternastymi w tabeli gliwiczanami.

Nie ważne jak, ale chcemy wygrywać. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Wygrana nad Arką dodała nam pewności siebie – zauważa Adrian Danek, który w meczu z gdynianami ustalił wynik spotkania.

Obecna sytuacja w tabeli prezentuje się następująco. Piast jest czternasty i na koncie ma 31 pkt. Termalica zajmuje przedostatnie miejsce (29 pkt), a Sandecja ostatnie – 28 pkt. Do pierwszej ligi spadną dwa ostatnie zespoły ekstraklasy. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook