Sandecja może dokonać tego, co wydawało się niemożliwe!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotę o godz. 18 w Szczecinie zagrają z tamtejszą Pogonią.

Beniaminek z miasta nad Dunajcem nadal jest ostatni w tabeli, ale po ostatniej wygranej nad Arką Gdynia 3:1, wkrótce może się to zmienić. Wielu obserwatorów skreśliło już „biało-czarnych”, niewielu spodziewało się glorii nad Arką. A jednak stało się!

Teraz najlepszym rozwiązaniem dla podopiecznych trenera Kazimierza Moskala byłoby zwycięstwo w Zachodniopomorskiem. Zakładając, że punkty straciłaby Bruk-Bet Termalica Nieciecza („Słoniki” w niedzielę zagrają w Krakowie z Cracovią), zaś Piast Gliwice przegrał ze wspomnianą Arką w Gdyni (gra dziś o godz. 18) sądeczanie mogliby zrównać się punktami z czternastymi w tabeli gliwiczanami.

Nie ważne jak, ale chcemy wygrywać. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Wygrana nad Arką dodała nam pewności siebie – zauważa Adrian Danek, który w meczu z gdynianami ustalił wynik spotkania.

Obecna sytuacja w tabeli prezentuje się następująco. Piast jest czternasty i na koncie ma 31 pkt. Termalica zajmuje przedostatnie miejsce (29 pkt), a Sandecja ostatnie – 28 pkt. Do pierwszej ligi spadną dwa ostatnie zespoły ekstraklasy. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.