Szczereż. Nie udało się uratować życia 69-latka

Wczoraj w miejscowości Szczereż w gminie Łącko doszło do poważnego wypadku z udziałem rowerzysty i ciągnika rolniczego, o czym informowaliśmy TUTAJ. Niestety, okazuje się, że nie udało się uratować życia 69-letniego mężczyzny.

12 października po godzinie 8:00 służby otrzymały zgłoszenie wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Szczereż, na skutek którego 69-letni mieszkaniec Sądecczyzny doznał ciężkich obrażeń ciała.

– Na miejscu była karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga zajmowała się poszkodowanym rowerzystą. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy ratownikom medycznym Pogotowia Ratunkowego w uciskaniu klatki piersiowej poszkodowanego – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Nowym Sączu. Niestety jednak życia 69-latka nie udało się uratować.

– Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Jak dodaje policjantka, kierowca ciągnika rolniczego marki Ursus był trzeźwy.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.