Szachy. Zagraj o puchar prezydenta! Dziś koniec zgłoszeń

W najbliższy piątek odbędzie się V Integracyjny Turniej Szachowy „MAT2018” o puchar prezydenta miasta Nowego Sącza.

wsb3

Impreza zostanie rozegrana w Klubie Osiedlowym „Piast” przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Jej start zaplanowano na godzinę 10. Zgłoszenia są przyjmowane do środy 4 kwietnia.

Głównym celem zawodów jest propagowanie kreatywnego spędzania wolnego czasu, a uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności odnośnie królewskiej gry w szachy. Najlepszy z najlepszych otrzyma puchar prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka. Atrakcyjne nagrody rzeczowe odbiorą także zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w danej grupie wiekowej. Ponadto wszystkie osoby biorące udział w rozgrywkach otrzymają pamiątkowe dyplomy. Organizatorem zawodów jest Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

ZAPISY: zgłoszeń można dokonywać osobiście w siedzibie Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu, telefonicznie (18 449 04 94) lub za pośrednictwem strony internetowej www.soik.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Organizator

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.