Sylwetka SPORTOWCA – Kogut, Korzym, Legutko, Leśniak, Victor [GŁOSOWANIE]

To przedostatni dzień głosowania w I etapie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021. Przedstawiamy Państwu kolejne sylwetki zawodników. Swoje głosy można oddawać do środy, 26 stycznia.

1. Damian Kogut, wychowanek SKPS Dunajec Nowy Sącz. Obecnie reprezentujący pierwszoligową drużynę Exact System Norwid Częstochowa.

SMSy o treści TYP.SR.99 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

2. Maciej Korzym, były piłkarz Sandecji Nowy Sącz oraz Korony Kielce. W 2021 roku z powodzeniem zadebiutował w ringu kickboxerskim.

Na Macieja należy słać SMSy pod numer 72480 o treści TYP.SR.100. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

3. Błażej Legutko, siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz. Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski (uznany za najlepszego libero turnieju) oraz tytuł wicemistrza Polski Młodzików.

Jeżeli chcesz, aby to właśnie Błażej zwyciężył w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.101. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

4. Gabriel Leśniak, zawodnik KS Start Nowy Sącz. W poprzednim roku zdobył brązowy medal w C1 – młodzicy podczas Mistrzostw Polski.

5. Rafael Victor, wyróżniający się zawodnik Sandecja Nowy Sącz. W 2021 roku zdobył cztery bramki.

Głosy na tego zawodnika można wysyłać pod numer 72480, w treści wpisując TYP.SR.103.

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ.

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021.

GŁOSUJ również na: Sylwetka SPORTOWCA – Bołoz, Florek, Święs, Śliwa, Sobczyk [GŁOSOWANIE]