Sylwetka SPORTOWCA – Dominika Danek [GŁOSOWANIE]

Sylwetka SPORTOWCA – Dominika Danek [GŁOSOWANIE]

Trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku. Jedną ze zgłoszonych do plebiscytu jest kolejna przedstawicielka kajakarstwa górskiego – Dominika Danek.

Zawodniczka KS Start Nowy Sącz na Mistrzostwach Europy w slalomie kajakowym w słoweńskim Solkan, w konkurencji extreme wywalczyła srebrny medal.

Jeżeli chcesz, aby to właśnie Dominika zwyciężyła w Plebiscycie, to wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.30. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

Wyniki on-line można śledzić TUTAJ.

Szczegółowy regulamin można odnaleźć na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021.

Przypomnijmy, iż extreme to konkurencja stosunkowo nowa. Zawodnicy rywalizują w innych kajakach, niż podczas slalomu, na tzw. „bananach” (raftigowych). Eliminacje to wyścigi na czas, później kajakarze startują po 4 osady naraz. Już początek jest widowiskowy, bowiem zawodnicy spadają do wody ze specjalnej platformy. A na trasie trwa prawdziwa walka, burta w burtę, do tego trzeba obowiązkowo wykonać eskimoskę oraz przepłynąć przez bramki. Kto pierwszy, ten wygrywa.

Czytaj też: Wraca pomysł sprzed 20 lat. Chcą budować kolejkę z Piwnicznej do Szczawnicy i na Słowację

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.