Sylwester w areszcie. Starosądeczanina zgubiła zawartość torby

Tę sylwestrową noc pewien mieszkaniec Starego Sącza zapamięta zapewne na długo. Kiedy inni świętowali nadejście nowego roku, on siedział w policyjnym areszcie. Powodem zatrzymania 28-latka była zawartość jego sportowej torby.

– Funkcjonariusze zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu i mieli pewność, że w sylwestra 28-letni starosądeczanin będzie miał narkotyki przy sobie. Obserwowali go już wcześniej, a zatrzymali przed jednym z bloków przy I Brygady w Nowym Sączu. Miał przy sobie czarną sportową torbę, a w niej… blisko 2 kilogramy marihuany – relacjonuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Jak dodaje policjantka, w kieszeniach spodni mężczyzna chował jeszcze 3 gramy ekstazy i ponad pół grama amfetaminy. Sylwestrową noc spędził w areszcie, a następnego dnia prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 2 stycznia sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku o zastosowanie wobec 28-latka tymczasowego aresztowania i mężczyzna trafił za kratki na trzy miesiące. W areszcie poczeka na wyrok. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.