Pani Anna z Rytra szuka bratniej duszy w „Sanatorium Miłości”

Pani Anna z Rytra szuka bratniej duszy w „Sanatorium Miłości”

W trzeciej edycji Sanatorium Miłości, programu typu reality show emitowanego na antenie TVP 1, pojawiła się mieszkanka Rytra. Pani Anna wraz z pozostałymi uczestnikami programu poszukiwać będzie kogoś, kto stanie się bliski jej sercu. Tym razem damsko-męska ekipa seniorów wyjechała do Polanicy-Zdroju w województwie dolnośląskim. 

,,Anna jest wrażliwą kobietą, po trudnym małżeństwie, które zakończyło się rozwodem. Ma dwóch synów. Przez większość swojego życia pracowała na poczcie obejmując różne stanowiska” – czytamy na stronie programu.

Mieszkanka Rytra stwierdziła, że w jej życiu przyszedł czas na zabawę. Zainteresowała się zumbą, którą ogląda na YouTubie, a od wnuczki uczy się twerkingu. Pani Anna lubi też spędzać czas w kuchni, a jej specjalnością są przetwory. Poszukuje mężczyzny, który będzie szczery i opiekuńczy. Zaznacza jednak, że nie interesują jej panowie z wąsami i nałogowi palacze.

W programie Sanatorium Miłości bierze udział 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie spędzają czas w sanatorium. Wczoraj miała miejsce premiera nowego sezonu. Pani Annie będzie można kibicować w każdą niedzielę o godz. 21.15.

 

https://www.facebook.com/sanatoriummiloscitvp/photos/a.578693282559207/1084453391983191/?type=3

fot. screen czołówki programu Sanatorium Miłości

Share on twitter
Share on facebook