Stróże: Święto Wiosny dla Ewy, która najpierw walczy o życie synka

Podczas Święta Wiosny  – imprezy organizowanej przez Zakład Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach – zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Ewy Przybyło, która walczy z chorobą nowotworową.

Impreza odbędzie się 29 kwietnia (sobota) o godz. 10.

Ewa Przybyło cierpi na rdzeniaka IV stopnia – nowotwór mózgu wieku dziecięcego, bardzo rzadko występujący u dorosłych. Przebywa w Niemczech pod opieką specjalistów onkologów i przygotowuje się do przyjścia na świat upragnionego synka. Do rozwiązania pozostało zaledwie kilka dni. Później przyjdzie czas na walkę o życie Ewy.

– Pani Ewa będzie musiała poddać się kosztownej, specjalistycznej terapii ratującej jej życie. Walka nie będzie łatwa, ale wszyscy wierzymy, że zakończy się sukcesem i będzie mogła cieszyć się macierzyństwem – mówi Piotr Wojtas, kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach.

Wolontariusze podczas Święta Wiosny, w godz. 10. – 22. będą prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenie Ewy.

Historię Ewy przeczytasz TUTAJ.

Ewie i jej dzieciątku można pomóc przelewając dowolną kwotę na rachunek Fundacji na rzecz wspierania osób niepełnosprawnych „Wyjdź z domu”:  60 1240 5110 1111 0010 7137 2328

Tytuł przelewu: Darowizna na działalność statutową fundacji – pomoc dla Ewy Przybyło

Fot. Zakład Aktywności Zawodowej w Stróżach.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.