Sursum Corda organizuje ferie zimowe dla najmłodszych

Sursum Corda organizuje ferie zimowe dla najmłodszych

Sursum Corda znów wychodzi z ciekawą inicjatywą. Na okres trwania ferii zimowych zaproponowano dzieciom półkolonie. Przewidziane są dwa turnusy tej zimowej przygody.

Półzimowiska skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 11 roku życia. Stowarzyszeniu zależy, aby uczniowie mogli spędzić czas wolny od nauki – w sposób aktywny, bezpieczny, a przede wszystkim wśród swoich rówieśników. Dlatego, w ramach zimowego wypoczynku zaplanowane są dwa jednotygodniowe turnusy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 (dawna Szkoła Podstawowa nr 7), przy ul. gen. Grota-Rowieckiego 15 w Nowym Sączu. 

Każda grupa weźmie udział w kuligu w Regietowie, na którym odbędzie się przejazd saniami, palenie ogniska czy zwiedzanie stadniny koni huculskich. Oprócz tego przewidziana jest jazda na lodowisku, seans filmowy oraz zabawa w parku trampolin. Wśród dodatkowych atrakcji można wymienić zajęcia sportowe i tematyczne, gry wraz zabawami integracyjnymi, zajęcia plastyczne, manualne czy taneczne.

Koszt każdego turnusu to równowartość 500 zł. Udział w półzimowisku, rodzic może opłacić również za pomocą bona turystycznego.

Warto pamiętać, iż zapisy na wypoczynek odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną! Rezerwacji można dokonywać, wchodząc na podany poniżej termin turnusu:

  1. Zimowa przygoda (I turnus): 17-21.01.2022
  2. Zimowa przygoda (II turnus): 24-28.01.2022

Wszelkie informacje odnośnie zbliżających się ferii zimowych można odnaleźć TUTAJ

Niezbędne wiadomości można uzyskać także pod numerem telefonu: 18 441-19-94. 

fot. Sursum Corda

Reklama