Strzeżcie się kierowcy, sądecka policja dostała nowy miernik prędkości

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu dostała wczoraj od Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego nowy sprzęt. Tym samym w ramach współpracy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego funkcjonariusze będą korzystać z kolejnego wysokiej klasy laserowego miernika prędkości.

wsb3

Na co dzień nowego urządzenia używać będą specjalnie do tego celu przeszkoleni policjanci sądeckiej drogówki. Jak zapewnia Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu - jego użytkowanie z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na sądeckich drogach.

W imieniu dyrektora MORD-u laserowy miernik przekazał policjantom Wiesław Kądziołka - wicedyrektor ośrodka. Z jego rąk urządzenie odebrał Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu - insp. Jarosław Tokarczyk.

- W przekazaniu urządzenia wziął udział także I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu - mł. insp. Jerzy Polczyk oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy - informują sądeccy policjanci.

fot. KMP w Nowym Sączu

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.