Strażacy OSP Korzenna znów zapraszają na akcję krwiodawstwa

Strażacy OSP Korzenna znów zapraszają na akcję krwiodawstwa

Korzenna krwiodawstwo

Strażacy z OSP Korzenna zapraszają na kolejną Akcję Honorowego Oddawania Krwi im. ks. Artura Babika. Druhowie i ,,cywile” już w najbliższą niedzielę zasilą bank krwi bezcennym lekarstwem. Dołącz, jeśli możesz!

krwiodawstwo Korzenna

Ochotnicza Straż Pożarna w Korzennej już od lat organizuje krwiodawstwo. Akcja odbywa się w remizie dwa razy w roku. Chętnych nigdy nie brakuje, niektórzy pojawiają się całymi rodzinami. Krew oddają zarówno strażacy z Korzennej i innych jednostek, jak i ich bliscy, znajomi oraz osoby zupełnie ze strażą niezwiązane.

Wydarzenie obsługuje personel medyczny z sądeckiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew oddać mogą osoby powyżej 18 roku życia, w dobrym stanie zdrowia i wadze nie niższej niż 50 kg. Jednak każdy jest na miejscu indywidualnie kwalifikowany przez lekarza.

Wiele osób pojawia się na akcjach regularnie, niemal wszyscy się już znają i na akcjach zawsze panuje wesoła, rodzinna atmosfera. Jednak nie powinno to zniechęcać debiutantów w oddawaniu krwi. I oni zostaną serdecznie przyjęci.

Akcja Honorowego Oddawania Krwi im. ks. Artura Babika odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) w godzinach od 9:00 d0 14:00 w remizie OSP Korzenna.

Dlaczego patronem strażackiego krwiodawstwa jest ks. Artur Babik? O tym przeczytasz TUTAJ.

fot. archiwum

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.