Stary Sącz: w weekend utrudnienia w ruchu

W związku z Jarmarkiem św. Kingi, który odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę w Starym Sączu, mieszkańcy oraz przyjezdni muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. 

Utrudnienia będą niewielkie. W sobotę i niedzielę będzie obowiązywał zakaz postoju i zatrzymywania się w rynku, a w czasie sobotnich koncertów zamknięte zostaną ulice w centrum.

BOCHENSKI

Podczas koncertów Future Folk i Szymona Wydry & Carpe Diem (sobota, 22 lipca), ulice w centrum Starego Sącza będą zamknięte od godz. 19. do 24.

 

Wyznaczono objazdy tradycyjnymi trasami (na załączonych mapkach).

Objazdy: kierunek Nowy Sącz – Gołkowice Dolne – ul. Pod Ogrodami, ul. Polna, ul. Braterstwa Ludów, ul. Podegrodzka; kierunek Nowy Sącz – Piwniczna przez centrum Starego Sącza (dla pojazdów komunikacji zbiorowej) – droga krajowa nr 87, ul. Trakt Św. Kingi, ul. Bandurskiego, ul. 22 Stycznia, ul. Sobieskiego.

Poza tym przez dwa jarmarkowe dni ruch będzie odbywał się normalnie, ale na płycie rynku (wraz z parkingiem), obowiązywał będzie zakaz postoju i zatrzymywania się (w sobotę w g. 8:00-24:00 i w niedzielę w g. 8:00-22:00.

Gmina Stary Sącz przeprasza za niedogodności i zaprasza na Jarmark Świętej Kingi, o którym czytaj TUTAJ

Fot. UM Stary Sącz. 

WIŚNIAMAŁALIP

Wypowiedz się w tej sprawie