Stary Sącz. Śmiertelne potrącenie na torach [FOTO]

Stary Sącz. Śmiertelne potrącenie na torach [FOTO]

Śmiertelny wypadek

Na przejeździe kolejowym w gminie Stary Sącz, na wysokości ulicy Witosa (Cyganowice) doszło do śmiertelnego zdarzenia. Ruch kolejowy został wstrzymany.

Na miejscu jest obecna Straż Pożarna, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz przedstawiciele PKP. Trwa oczekiwanie na przyjazd prokuratora (stan na godzinę 22:15). Na ten moment nie jest znana tożsamość osoby, która straciła życie. – Zgłoszenie przyjęliśmy o godzinie 21.19. Mówiło o potrąceniu człowieka przez pociąg. Na miejsce udali się strażacy OSP Stary Sącz oraz JRG 2 Nowy Sącz – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz.

AKTUALIZACJA: Jak wynika z naszych ustaleń, pociąg jechał w kierunku Nowego Sącza. W tej chwili (stan na godz. 22:40) nadal nie udało się poznać okoliczności zdarzenia. Jak relacjonują osoby przebywające na miejscu, poszkodowana osoba nie miała szans na przeżycie, bo obrażenia są zbyt olbrzymie. Aktualnie nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy możliwa, skuteczna próba samobójcza. Na torach pracują technicy, którzy robią pomiary, a w ich pobliżu policja ustawia znaczniki mogące sugerować o zabezpieczaniu materiału dowodowego.

artykuł zostanie uzupełniony

Fot. DTS24

 

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowe Telefony Zaufania 116 123  i 116 111 powstały z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej.

Reklama