Stary Sącz. mundurowi wytropili nielegalny hazard

Stary Sącz. mundurowi wytropili nielegalny hazard

Konfiskatą czterech nielegalnych urządzeń do gier hazardowych i wizją 400 tysięcy grzywny skończył się dla właściciela jednego ze starosądeckich lokali pomysł wzbogacenia oferty dla swoich klientów.

24 marca policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz funkcjonariusze Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie, prowadząc wspólne działania kontrolne ujawnili, że sposób organizacji gier w lokalu na terenie gminy Stary Sącz narusza przepisy związane z zakazem prowadzenia gier hazardowych. W efekcie funkcjonariusze zabezpieczyli urządzenia służące do nielegalnego hazardu. Sprawa będzie wyjaśniana w postępowaniu prowadzonym przez Małopolski Urząd Celno-Skarbowy w Krakowie” – czytamy w komunikacie służb prasowych sądeckiej Policji.

Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przypomina, że za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości do 100 tys. złotych od jednego automatu. Z kolei za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Czytaj też:

Alarm bombowy w starosądeckim banku. Ktoś za to zapłaci

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.