Stary Sącz ma mistrzynie Małopolski w siatkówce!

W Nowym Sączu, odbył się Finał Wojewódzki Licealiady. Zawody wygrała drużyna Liceum Ogólnokształcącego ze Starego Sącza i to ona awansowała do finałów ogólnopolskich.

Poziom zawodów był wysoki, w końcu spotkały się najlepsze drużyny województwa – mówi Grażyna Cempa Pulit, kierownik turnieju. – Walka była zacięta, ale starosądeczanki nie dały rywalkom szans. To zresztą nic dziwnego, bo zarówno samo miasto, jak i powiat to prawdziwe zagłębie siatkarskie.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów: Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu, ZSP MS Gościnności w Myślenicach, Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce, PZ nr 2 w Oświęcimiu, I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, I Liceum Ogólnokształcące w Krakowie.

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy ufundowane przez Małopolski  Szkolny Związek Sportowy oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu.

Zwycięski team: Paulina Bugajska, Monika Duda, Paulina Łatka, Joanna Pierzga, Anna Piworowicz, Anna Podgórska, Magdalena Potoniec, Natalia Potoniec, Maria Smajda, Patrycja Wąchała, Katarzyna Zachwieja

Trenerzy: Janusz Pasiut, Jakub Kaliciecki

fot. Jerzy Cebula

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.