Stary Sącz: koncert zespołu Bracia i utrudnienia w ruchu

W piątek, 26 maja, z okazji Małopolskiego Dnia Samorządowca, w Starym Sączu wystąpi zespół Bracia. Mieszkańcy oraz przyjezdni muszą się liczyć z utrudnieniami drogowymi. W godzinach 17.00 - 22.00 zostanie wyłączony z ruchu m.in. starosądecki Rynek.

WSB2020

- W godzinach 17:00-22:00 z ruchu pojazdów zostaną wyłączone: Rynek i ulice przyległe: ul. Jana Pawła II (od ul. Daszyńskiego do Rynku), ul. Batorego (od ul. Staszica do Rynku), ul. Sobieskiego (od ul. Daszyńskiego do Rynku), Kazimierza Wielkiego, ul. 11 Listopada (od ul. Dąbrowskiego do Rynku), ul. Morawskiego (od ul. Dąbrowskiego do Rynku) i ul. Kopernika. Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów komunikacji publicznej, pojazdów służb technicznych i ratunkowych - informuje Urząd Gminy Stary Sącz.

Wyznaczone zostaną następujące objazdy:

- w kierunku Gołkowice Dolne – Stary Sącz – Nowy Sącz/Barcice – ul. Podegrodzką, ul. Braterstwa Ludów, ul. 11 Listopada, ul. Pod Ogrodami, ul. Jana Pawła II, jak na poniższej mapce.

- w kierunku Barcice – Stary Sącz – Nowy Sącz/Gołkowice Dolne – ul. Sobieskiego, ul. 22 Stycznia, ul. Bandurskiego, ul. Trakt Św. Kingi, obwodnicą Starego Sącza W miejscach newralgicznych ustawione zostaną służby do kierowania ruchem.

Ponadto w Rynku i wokół niego wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów.

 

grafiki UG Stary Sącz. 

 

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.