Enklawa przyrodnicza "Bobrowisko" jest nominowana w plebiscycie MocArty radia RMF Classic w kategorii Rzecz z klasą. Można pomóc starosądeckiej atrakcji wywalczyć zwycięstwo!

Konkurs organizowany jest już po raz 9.

Prócz kategorii "Rzecz z klasą" internauci mogą głosować jeszcze w kategoriach: wydarzenie roku (np: zjazd Andrzeja Bargiela ze szczytu K2 , człowiek roku ( nominowany do Oskara reżyser Paweł Pawlikowski, czy Olga Tokarczuk) i muzyka filmowa roku.

TLENOTERAPIA

Głosowanie odbywa się TUTAJ.

Uwaga! By oddać głos należy zagłosować we wszystkich czterech kategoriach. Wyniki głosowania poznamy podczas uroczystej Gali MocArtów RMF Classic 2018, która odbędzie się 4 marca w Warszawie. Wśród osób, które oddadzą głos w Plebiscycie organizator rozlosuje zaproszenia na tę uroczystość oraz zestawy wyjątkowych upominków.

Plebiscyt trwa do 17 lutego 2019 r. Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymają nominacje, które uzyskały najwięcej ważnie oddanych głosów. Wszystko w naszych rękach.

Bobrowisko rywalizuje z:

„Biblia Królów” z Domu Emisyjnego Manuscriptum - jest to kopia stworzonej na wzór Biblii koronacyjnych, na których wierność i służbę ojczyźnie przysięgali polscy królowie.To dzieło stylizowane na księgi z czasów Bolesława Chrobrego, które wtedy służyły manifestacji władzy i potęgi monarchy. Zachowuje ówczesne zdobienia, krój pisma i ilustracje, a także bogatą okładkę wzorowaną na najświetniejszych oprawach średniowiecznych manuskryptów.

Google „Arts & Culture” - polska wersja aplikacji umożliwiającej wirtualny kontakt ze zbiorami dzieł sztuki z muzeów i archiwów na całym świecie. Google Arts & Culture została stworzona w 2011 r. Są na niej dostępne zbiory ponad 1500 instytucji kulturalnych z 70 krajów świata, m.in. Galerii Tate z Londynu, Metropolitan Museum of Art z Nowego Jorku czy Galerii Uffizi z Florencji.

Dom Oppenheimów we Wrocławiu - zabytkowa, barokowa kamienica przy Placu Solnym, która zawdzięcza nazwę dawnym właścicielom. Po trwającej blisko pięć lat renowacji, w czerwcu 2018 roku Dom Oppenheimów został ponownie otwarty dla odwiedzających. Przeprowadzona renowacja uznana została za jeden z lepszych przykładów tego typu działań i funkcjonuje jako wzór dobrych praktyk konserwatorskich.

Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi - to niezwykły kompleks edukacyjny, który mieści się w zrewitalizowanej pierwszej łódzkiej elektrowni EC1. Zwiedzający wchodzą w świat nauki poprzez zabawę, doświadczenia i eksperymenty. Specjalne ścieżki edukacyjne nawiązują też do przemysłowego dziedzictwa miasta.

Czytaj też:

Przyszły na świat pierwsze "dzieci" Bobrowiska. Pan Andersen się mylił: wcale nie są brzydkie!

BrowarSylwester2

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.