Stanley Kubrick w najlepszym wydaniu – Kino SOKÓŁ zaprasza na „Oczy szeroko zamknięte”!

Stanley Kubrick w najlepszym wydaniu – Kino SOKÓŁ zaprasza na „Oczy szeroko zamknięte”!

DKF

We wtorek, 14 listopada, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego KOT, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu gorąco zaprasza na film OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE w reżyserii Stanleya Kubricka z Nicole Kidman i Tomem Cruisem. Projekcja odbędzie się z okazji 100-lecia istnienia legendarnej wytwórni filmowej – WARNER BROS!

Wyjątkowe dzieło w dorobku Stanleya Kubricka, to kulminacja kariery reżysera, który opowiadał różne historie, jest jednocześnie przerażający, seksowny i porywający, a także odkrywa przed nami świat, który nie przypomina niczego, co mogłoby istnieć poza umysłem twórcy. Jest tak bogate, dziwne i fascynujące, a jednocześnie też znajome w niepokojący sposób.

William (Tom Cruise) wyrusza na nocną eskapadę, po tym, jak żona (Nicole Kidman) opowiada mu o swoich fantazjach erotycznych z innym mężczyzną. Eskapada ta może zagrozić jego małżeństwu, a jego samego uwikłać w zagadkowe morderstwo o podłożu seksualnym.

BILETY W CENIE 13 i 16 zł (członkowie klubu 10 zł)

SZCZEGÓŁY TUTAJ

Członkostwo DKF KOT

Aby stać się członkiem DKF KOT należy wypełnić deklarację członkowską dostępną online oraz w kasie MCK SOKÓŁ, przynieść podpisane zdjęcie oraz uiścić jedną z opłat. Szczegółowe informacje oraz deklaracja do pobrania dostępne na stronie Kina SOKÓŁ 

Czytaj też: Czy Marvels ocalą wszechświat? Wszystko wyjaśni się jutro w Kinie Helios!

DKFDKF

fot. archiwum MCK SOKÓŁ