Srebrny Krzyż Zasługi dla sądeczanki Barbary Edelmuller – Generaux

Srebrny Krzyż Zasługi dla sądeczanki Barbary Edelmuller – Generaux

Barbara Edelmuller – Generaux to prezes starosądeckiej firmy BATIM, świadczącej usługi transportowe i spedycyjne, a także oferującej połączenia promowe pomiędzy kontynentem a Wielką Brytanią. Podczas uroczystej gali z okazji 60-lecia Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych szefowa kancelarii Prezydenta RP wręczyła prezes BATIMU Srebrny Krzyż Zasługi za długoletnią działalność w transporcie międzynarodowym oraz za osiągane wyniki.

Dziękuję za to wyróżnienie – mówi Barbara Edelmuller-Generaux. – To wynik pracy całego zespołu firmy BATIM. Cieszę się, że doceniono nasza wiedzę i wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych.

Barbara Edelmuller-Generaux została odznaczona za kreatywność, osobowość, a także bardzo dobre wyniki w 20 –letniej pracy zawodowej. Założona przez nią w 1994 roku spółka, rozwinęła się z kilkuosobowego przedsiębiorstwa w firmę, zatrudniającą ponad 600 osób, w tym ponad 530 kierowców. Firma ma ugruntowaną pozycję na polskim i europejskim rynku transportowym. Obsługuje największych i znaczących operatorów logistycznych Europy, szczególnie na rynkach włoskim, niemieckim i angielskim.

fot. arch. BATIM

 

Share on twitter
Share on facebook